Tunceli’de İftar Programı…

Tunceli’de koruyucu aileler, sosyal ve ekonomik destek hizmetinden yararlanan aileler ve çocukların katılımlarıyla İftar Programı düzenlendi.
Tunceli Valisi Tuncay SONEL’in himayelerinde Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğünün ev sahipliğinde Tunceli İl Müdürlüğü ve SYDV Müdürlüğü’nün organizasyonu ile 08.05.2019 Çarşamba günü Okul Destek Projesine kayıtlı çocuklar, sosyal ve ekonomik destek hizmetinden yararlanan aileler ve koruyucu ailelerin katılımıyla iftar programı gerçekleştirildi.
Samimi bir ortamda gerçekleşen Programda konuşan İl Müdürü Mehmet Akif BİLDİRİCİ “bizleri, ailelerimiz ve çocuklarımızla bir araya getirip iftar sofrasında buluşturan başta Valimiz Sayın Tuncay SONEL’e ve Malatya Vakıflar Bölge Müdürü Sayın Kenan Doğan ve ekibine teşekkür ediyorum.Biz hep birlikte hizmet yolunda çalışan büyük bir aileyiz şiarıyla mesai mefhumu gözetmeden ailelerimizin yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Bu gün burada Bakanlığımız hizmetlerinden yararlanan ailelerimiz ve çocuklarımızla bir arada olmanın gururunu yaşıyoruz. İftar programına iştirak eden ailelerimize şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.